Promocje

Zdjęcia cyfrowe w pakietach. Taniej!

Trochę historii...

Nasz zakład szczyci się tym, iż jest firmą z tradycjami. Tuż po wojnie, w styczniu 1946 roku, mój ojciec Marian Magierowski otworzył w Szczecinie zakład fotograficzny pod nazwą „Fotografika”.
Mimo niełatwych realiów, firma od początku była pionierem nowych technologii fotograficznych (kolorowe negatywy, slajdy, filmy 8 mm, zdjęcia kolorowe itp.). Wysoką jakość usług zapewniały również stosowane materiały takich firm, jak Agfa-Gevaert, Orwo, Foton, Fuji, Kodak.

Rozwój i inwestycje...

Kultywowanie rodzinnych tradycji pomogło naszej firmie w osiągnięciu sukcesu. W 1993 roku zdobyliśmy certyfikat jakości i jako jeden z pierwszych zakładów fotograficznych w Polsce zostaliśmy przyjęci do wysoko cenionej na całym świecie sieci laboratoriów fotograficznych „Kodak Express”. Już dwa lata później zdobyliśmy trzecie miejsce w Polsce w rankingu na „Najlepsze Laboratorium Kodak Express” pod względem Jakości Usług Fotograficznych i Obsługi Klienta. A od roku 2000 w rankingu tym stale utrzymujemy pierwsze miejsce w Polsce.
Rok 2003 stał pod znakiem inwestycji - zmodernizowaliśmy nasze laboratorium, dostosowując się do zmian rynkowych. Dzięki temu pracujemy obecnie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń cyfrowych, na najwyższej jakości materiałach fotograficznych, oferując naszym klientom najlepsze usługi w przystępnej cenie.

Jacek Magierowski

 

projekt i wykonanie MOAI